خانه رویاهای من ... .

سلام خداجونم ،

امروز یه روز دیگه این دنیا بود ، یه روز دیگه این دنیا که فرق می کرد با دیروز با پریروز ، با همه روزهای دیگه ، می دونی ! تو خوب می دونی چرا فرق می کرد !!!! چون من امروز یه کم فرق کردم تو خواستی که فرق کنم تو نشونم دادی چی کار کنم.

میدونی گاهی ما ادمها گیج می شیم ، نمی دونیم کجائیم ؟چی کار می کنیم؟ اصلا واسه چی اومدیم ؟ می شیم یه راه گم کرده که خودشم  رو هم گم کرده !!!!تو این بی راهه ها گاهی به عقل تکیه می کنیم ، گاهی به دل و گاهی به هر دو شک می کنیم !!!! 

 ...

......

.........

......

...

غروب دلم گرفته بود  ،از چی ؟ از چه وقت ؟بگذریم ، رفتم اونجا ، اون بالا یه جائی که خیلی ها نمی دونند کجاست !!! شاید هم بدونند ولی به خاطر مسافت راه ترجیح می دهند نروند اونجا .اما اونجا دلکده منه ! هر وقت احساس می کنم دیگه نمی تونم اینجا باشم ، می روم اونجا . اون بالا ، وقتی امروز روی چمن ها ، نشستم به  پایین نگاه کردم ، چقدر شهر کوچیک و حقیر بود ! تصور اینکه من هم یکی از ساکنین این شهر حقیرم برام ناملموس بود ، اون بالا از روی تپه ها همه چی پیدا بود اما کوچک و بی ارزش .حرکت پر شتاب زمان اشکار بود . دنا (رودخانه) از این بالا اروم و بی صداست .

شهر پر از استرس و اضطراب اینجا دست نیافتنی ست . 

فکر کردم چقدر خوبه ادم گاهی از بالا به همه چیز نگاه کنه ! اون وقت خیلی بهتر زندگی می کنه چون از اون بالا همه چی معلومه ، می شه خطا ها ، اشتباهات و... همه رو دید . میدونی و قتی در زندگی غرق میشیم تنها تلاشمون رنده موندنه دیگر هیچ !!! زندگیمون پر می شه از مسائل حاشیه ای و از اصل عقب می مونیم

چشم هامون بسته می شه به روی خیلی چیزها ... .حالا که دارم از این بالا نگاه می کنم می بینم من هم یکی ام این هزاران من دیگه  که برای زنده موندنشون تلاش می کنند نه برای زندگی شون ! اونقدر الوده جزئیات شدیم (جزئیات ادما ،‌حرفها،کارها،تعبیر ها...)که از اصل دور موندیم.اینها زندگی رو بی رنگ کرده!

 وقتی داشتم پایین می رفتم به خودم قول دادم تا من دیگه مثل اون هزاران من دیگه نباشم .جزئیات ناچیز زندگی رو خط زدم تا بتونم بهتر زندگی کنم ، موقع برگشت حس خوبی داشتم ، احساس سبکی ،رهائی از خیلی چیزها ... .ازرو کردم کاش همه ادمها به این حس و به این سبکی برسند .

نوشته شده در جمعه ۱ تیر ۱۳۸٦ساعت ۱:٤٥ ‎ب.ظ توسط نغمه یادگاری از مهمان () |