اخرين گزارش...

جالبه این روزها روزنامه ها تنها امار دقیقی که از تلفات طوفان گونو می دهند راجع به  دام و طیور  هست .احمقانه است!!!!!! طوفانی که ارتباط  و جاده و خانه و ... داغون کرده تا کنون فقط ۲۱ کشته و مصدوم به جا گذاشته و در عوض بیش از  ۳هزار راس دام تلف شده!!!!!!! وای که ما کی هستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه امار تکان دهنده ای!!.به راستی نگرانی مسئولین و هیئت مبارزه با حوادث غیرمترقبه کشور همه رو شرمنده کرده !!!!!!

 طوفانی که در اون ۷۰٪ خانه ها کامل خراب شدند و مردم مصدوم و اواره  دارند با مرگ بازی می کنند  ، اون وقت دل نگرانی تهرانی ها از یک باران بهاری است که عصر دیروز باریدن گرفت ، البته به گفته هواشناسی جای هیچ نگرانی نیست ،گونو به تهران نمی رسد .پس تهرانی ها اسوده بخوابید گونو با شما کاری ندارد چون هر چی سنگه مال پای لنگه!!!!

به نقل از روزنامه همشهری، فرزاد پناهی در خصوص آخرین وضعیت مناطق در محاصره سیل افزود: براساس آخرین گزارشات دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان‌، بيشترين تلفات در اثر وقوع سیل در بندر جاسک رخ داد كه در آن 4 نفر كشته و 5 نفر مصدوم و  3 هزار راس دام نیز تلف شدند

/ 7 نظر / 16 بازدید
زینو

پست یکی مونده به آخرتو دوست داشتم

ميترال(طبيب)

نغمه ی عزيز من اين روزا زيادی درگير هستم.. زياد به اينترنت سر نميزنم... اما طبيب هيچ وقت دوستای گلش رو فراموش نميکنه...

بابک

۴ نفر يا بيشتر چه فرقی براشون می کنه. مطلب قبلی رو بارها توی وبلاگا خوندم. در مورد کامنتت آره گذشته چراغی برای آينده هست ..

سامان

سلام نغمه ی عزيز.خوبی؟امروز وبلاگت رو ديدم .خيلی خوب بود.اميدوارم حالت خوب خوب شده باشه.موفق باشی

تنهاترين سعيد دنيا

تو کلوب که پروفايلت خوف بود آبجی خودتو ناراحت نکن شايد فقط همين بوده! اصلا مگه بايد تمام بودجه مملکت صرف يه منطقه از ايران بشه؟؟؟ پس ما چی؟ کار و اشتغال جوونا؟

ميترال(طبيب)

نغمه عزيزم من شما رو با اسم وبلاگ خانه روياها لينک کردم قبلا...