بودن يا نبودن مسئله اين است...

گاهی اوقات چقدر سخته تصمیم گرفتن ، انتخاب درست از درست تر ،تصمیم مابین هزاران هزار شک ودودلی .انتخاب بودن یا نبودن ادمها ، در اغوش کشیدن عشق یا پس زدن و سوزاندن ان.

نمی دانم کدامین درست است ؟

کاش می شد بی دل بود  ، کاش می شد بی هراس از رخداد حادثه عاشق شد و عاشقانه رندگی کرد و زباله دانی خالی از خاطره داشت،کاش میشد برای یافتن عشق به اسمان سفر کرد و اسمانی شد تا هیچ گاه به اسارت خاک در نمی امد و اسیر خاکی نمی شد .

این روزها خیلی فکر می کنم به این جمله ، بودن یا نبودن ؟رفتن یا ماندن ؟

کدامین درست است؟

خدایا بازکمک کن که این بنده ات باز گیج شده و نمی دونه چیکار کنه ، یکی از تیر های بی نشونتو واسه اش بفرست یه تقلب کوچولو برسون که تو این امتحان رد نشه اخه مردودی این امتحان مساوی صفره . 

/ 5 نظر / 13 بازدید
م.ن

بسیار غریب اما دوست داشتنی است این شک .. این دوراهی .. تجربه اش را به خاطر دارم ..

nasibeh

آره واقعاُ ... گاهی اوقات آدما هر اندازه هم که بزرگ باشن ، هر اندازه که حاليشون باشه و سرد و گرم چشيده باشن .. باز تو تصميم گيری کمک ميخوان . و به قول تو گيج ميشن منم خيلی وقتا شده که از خدا بخوام خودش يه راه جلو پام بذاره ...... زيبا بود عزيزم

ف.ف

دوراهی سخت و شيرين...هميشه موفق باشی توی انتخابهات

قاصدک

نغمه جان سلام.ممنونم که امدی.نغمه غما انگيز غربت و از کلامت شنيدم.عزيزم نمی دونم کدوم کشوری وکجايي.هر جا که هستی دل من به عنوان يک هم وطن با توست.به روزم ومنتظر

سمانه

نغمه جون اميدوارم هميشه باشی و موندگار. و انجا که هستی احساس تنهايی نکنی . اينو فراموش نکن که خدا هميشه با توست همه جا در کنار توست. و اميدوارم در هر مرحله ای از زندگی هميشه پيروز باشی و برنده.